Zalety posiadania świadectwa uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego

Zalety posiadania świadectwa uprawnień UAVO są bardzo istotne dla osób, dla których latanie bezzałogowym statkiem powietrznym jest pasją, a być może w przyszłości chciałyby powiązać z tym swoją przyszłość zawodową. Certyfikat wydawany przez ULC jest konieczny dla wszystkich osób, zdecydowanych przeprowadzać loty innego rodzaju aniżeli rekreacyjne lub sportowe. Szkolenia UAVO VLOS, a więc rzetelny kurs na latanie dronem to kursy pozwalające na: robienie fotografii, zrobienie filmów, fotogrametrię, przeprowadzanie różnych odczytów, wykonywanie monitoringu z powietrza lub na wykonywanie lotów badawczych. Określone kwalifikacje na bezzałogowe statki powietrzne można robić w ośrodku SNH DRONES. Firma realizuje nie tylko kursy, ale też świadczenia w tym obszarze a także dystrybuuje bezzałogowe statki powietrzne.

Funkcjonujący legalnie Ośrodek Szkoleniowy zapisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, wobec czego można mieć gwarancję, że szkoleniowcy mają ważne uprawnienia do wykonywania kursów z zakresu pilotażu dronami. Po otrzymaniu dokumentu jakim jest świadectwo kwalifikacji na bezzałogowe statki powietrzne, można w SNH DRONES natychmiast kupić sprzęt i uposażenie, jakie są potrzebne do rozpoczęcia pracy zawodowej związanej z operowaniem dronami.

Kursy teoretyczne a także praktyczne udostępnione są w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku, Szczecinie, Opolu, Lublinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Katowicach, Zielonej Górze, Gdańsku, Gliwicach, a także w Łodzi oraz w Gdyni. Takie rozlokowanie sprawia, że abstrahując od tego, gdzie się mieszka, można brać udział w szkoleniu i spełnić własne aspiracje pracownicze. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z SNH DRONES mogą liczyć na stałe wspieranie, specjalistyczne doradztwo a także rabaty w firmowym sklepie na kupno bezzałogowego statku powietrznego oraz niezbędnego sprzętu. Można też zrobić szkolenie na Instruktora UAVO. Uprawnia to do kierowania kursami na operatora dronów.

Dodaj komentarz