Wynajmowanie drukarek i kserokopiarek dla przedsiębiorstw

Kompleksowa oferta firmy TonDruk w obrębie wynajmu drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest godna uwagi dla takich przedsiębiorców, jacy jeszcze nie posiadają wkładu na kupno własnych maszyn. Mogą to być na przykład nowe biura. Bezsprzecznie, wynajem
drukarek do biura
 będzie dla nich dobrą opcją. Abstrahując od tego, czy będą to drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki kolorowe albo kserokopiarki monochromatyczne, można oczekiwać ich dużej użyteczności.

Jeśli ktokolwiek chce się doinformować, jakie wybrać wśród urządzeń, to może na blogu TonDruk zobaczyć porady. Po wytypowaniu drukarki albo kserokopiarki TonDruk zapewnia przywóz i zainstalowanie wydzierżawionych drukarek w samej firmie, bez dodatkowych opłat. Materiały do wykorzystania takie jak tonery albo bębny zagwarantowane są bez większych opłat. Do wynajmowanych urządzeń można również spodziewać się napraw serwisowych wraz z zastosowaniem oryginalnych części. Firmy mogą liczyć na bieżące zdalne wsparcie.

Abonament za dzierżawę kserokopiarek oraz drukarek jest rozliczany raz w miesiącu n fakturę VAT. Jeśli powstanie usterka, to można liczyć na to, że będą one usunięte do doby od chwili poinformowania o zepsuciu. Zdecydowane firmy dzierżawiące osprzęt mogą spodziewać się dostępu do spersonalizowanej aplikacji, przeznaczonej do automatycznego kontrolowania stanu licznika z wybranego sprzętu. Nowoczesne drukarki i kserokopiarki w niskim abonamencie są sprawne, wobec czego jakość wydruków będzie bardzo dobra. Nie będzie też mowy o wadach fabrycznych. Wszystkim pracownikom można będzie przyznać upoważnienie, czyli szef uzyska wgląd do wydruków dla firmy. TonDruk na rynku wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych biurowych funkcjonuje już od 20 lat. Specjaliści dopasują dla właściciela firmy wypożyczającego osprzęt optymalne rozwiązania. I to oddziałuje na dobre imię marki.

Dodaj komentarz