Walory dbania o paznokcie – zapraszamy na manicure!

Manikiur japoński uznany jest za oszałamiającą naturalną metodę pielęgnacji skóry oraz paznokci stóp. Posiada on nie tylko długoletnią tradycję, wywodzącą się z Japonii, jednak przede wszystkim jego charakterystyczną cechą jest co niemiara zalet i walorów, które w obfitym stopniu wpływają na stan naszych stóp. Jedna z najistotniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, że w skład używanych tutaj maści oraz past wchodzą tylko naturalne składniki, oraz nie ma tu jakichkolwiek zatrważających dla zdrowia chemikaliów. Z tego również względu zabieg ten nie powoduje niemiłych dla cery podrażnień, czy też objawów alergii. Puder, jaki używa się w czasie zabiegu, po jego wypolerowaniu nadaje pazurom ładny, naturalny blask.

Poza tym sprawia, ze mają one witaminy takie jak na przykład: A, E, H, a również B5 oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński posiada niezwykle niemało zalet oraz walorów, a w głównej mierze poprawia krążenie krwi, aktywizuje wzrost paznokci, oraz wzmacnia je – przetestuj peeling kawitacyjny warszawa. Z reguły stosuje się go, gdy konsument ma paznokcie niezwykle słabe, o nierównej płytce, lub rozdwajające się.

To właśnie dzięki zabiegowi, jakim jest japoński manicure przestają się kruszyć, a również są bardziej mocne i sprężyste. W tej chwili można wykonać go już we wszystkich fachowych gabinetach kosmetycznych, działających na terenie Polski. Coraz częściej wykonywany jest także w domu, ponieważ cechuje się łatwością wykonania. Jeżeli wiec nie chcemy udawać się do salonu, lecz zabieg zrealizować we własnym domu, potrzebne nam będzie: pasta z witaminami, puder, oraz polerka oraz dwustronny pilnik.

Niezbędna jest tu również szpatułka, jaką nałożyć możemy pastę na stopy. Jeżeli wykonany go poprawnie, stosując się do wyznaczonych zasad i kolejności zabiegu, nasze stopy odzyskają własny naturalny blask. Prócz tego nasze paznokcie napełniać się będą różowym połyskiem, który utrzyma się przez następne dwa tygodnie. Pamiętajmy również, żeby po zakończonym zabiegu wetrzeć w stopy oliwkę, która ułatwi przenikanie innych substancji. Po zabiegu przez tydzień nie malujmy paznokci.

Dodaj komentarz