Skuteczność tabletek poronnych zaoferowanych w sklepie Tabletki Poronne

Skuteczne działanie tabletek poronnych zaoferowanych w punkcie sprzedaży Tabletki Poronne jest zbadana klinicznie. Dla klientek udostępnione są RU – 486 i Mizoprostol w niewygórowanej kwocie. Badania dowodzą, że skuteczność tabletek jest potwierdzona w 97% przypadków. Trzeba mieć na uwadze to, że mifepristone sklep są mniej skuteczne, zależnie od momentu rozwoju płodu. Pigułek można użyć do czternastego tygodnia ciąży, wówczas albowiem ich efektywność wyniesie 80%. Aborcję za pomocą środków farmakologicznych można przeprowadzać w bezpiecznych warunkach w domu, co dla dużej liczby klientek jest nad wyraz znaczące. Sklep zaznacza, że każda z kobiet ma prawo zdecydować o swoim ciele i właśnie dlatego działa, ochraniając prawa kobiet.

W zestawie umieszczone zostały: 1 tabletka Mifepristone i 30 tabletek Mizoprostolu. Konsumentka otrzymuje też dane kontaktowe do prywatnego specjalisty, który zapewnia jej opiekę podczas kompletnego procesu przeprowadzania aborcji farmakologicznej. Posłuży radą oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie wątpliwości. W dodatku, w zestawie można otrzymać instrukcję ze szczegółowym opisem zadań, jakie należy zrobić, aby zrobić aborcję. Oryginalne ulotki tłumaczone są w języku polskim. Na stronie sklepu można też zaznajomić się z rekomendacjami zadowolonych klientek, jakie potwierdzają profesjonalne usługi. Działający w sieci sklep z tabletkami poronnymi przekonuje o ich skuteczności. Przerywanie ciąży przy ich pomocy, a więc aborcja farmakologiczna jest bezpieczna.

Punkt sprzedaży gwarantuje klientkom anonimowość w trakcie procesu zamówienia pastylek poronnych. Dane osobowe użytkowniczek sklepu zaszyfrowane są 256 bitowym protokołem SSL. Na zamówienie nie trzeba długo czekać, gdyż paczka wysłana jest z kraju, co jest kolejnym udogodnieniem. Kobieta, która zamierza przerywać ciążę może środki farmakologiczne otrzymać od dwóch do 3 dni roboczych i w krótkim czasie usunąć ciążę. Do zamówienia dołączone są dane kontaktowe do lekarza, który dostępny jest mailowo oraz telefonicznie. Jego wsparcie dla kobiety, która postanowi zrobić aborcję jest ważne i pozwala pozbywać się rozterek, czy to słuszna decyzja.

Dodaj komentarz