Rzetelna firma budowlana z Bielska Białej

Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej proponująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej, a więc Locus Home, jest firmą jakiej ofertę bez wątpienia warto zobaczyć. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa polecana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 65 metrów kwadratowych do 93 metrów kwadratowych. Z tego powodu każdy może znaleźć lipowa dom na sprzedaż dopasowany do własnych oczekiwań.

Dużym atutem dla osób ceniących naturę jest możliwość podziwiania Skrzycznego. Położenie osiedla motywuje bez wątpienia do aktywności na wolnym powietrzu. Znajdujące się w pobliżu tereny są idealne na: spacery, nordic walking albo jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd to 9 kilometrów. Domy na nowym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania w porze zimowej. Domy wzniesione są w technice tradycyjnej murowanej, z tworzyw, jakie zapewniają idealną izolację cieplną i akustyczną.

Ogrodzone domy zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu ulokowane są ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest szczegółowo scharakteryzowane na witrynie firmy. Tutaj można również zapoznać się z mapą, dokładnym szkicem a także kosztem domów. Jeśli kogoś zainteresuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Locus Home cechują wysokie standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, kontrahenta przygotowanych do stanu deweloperskiego. Warto więc ekspertom z tego miejsca ufać. Jeśli ktokolwiek szuka domu w Beskidach, to podana propozycja na pewno zrobi na nim bardzo dobre wrażenie.

Dodaj komentarz