Renomowana firma budowlana z Bielska Białej

Locus Home to rzetelna firma budowlana z Bielska Białej. Przedmiotem jej oferty są nowoczesne projekty inwestycyjne. Jest to na przykład osiedle wybudowane w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Osiedle prezentuje się bardzo ciekawie i na pewno wśród domów na sprzedaż w Lipowej warto je wziąć pod wzgląd. Na witrynie Locus Home można obeznać się z jego opisem.

Osiedle jest umiejscowione z pejzażem Skrzycznego a także w okolicy najbardziej urokliwych terenów w Dolinie Zimnika. Osoby szukające domu, kiedy zobaczą się, że w dodatku w pobliżu nowego domów zlokalizowane są istotne punkty usługowe oraz oświatowe, z jakich skorzysta się każdego dnia będzie jeszcze bardziej zmotywowane do kupna. Najważniejsze zalety domów to: ekonomiczność energetyczna oraz niskie koszty za ogrzewanie w zimie. Osiedle przy ulicy Romantycznej jest odgrodzone, co też jest doskonale odbierane.

Wszyscy właściciele domów mają bezpłatne miejsca parkingowe. Dlatego budowa domów bielsko to dyscyplina, gdzie Locus Home się wybiła. Domy wznoszone są techniką tradycyjną murowaną oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. To oddziałuje na doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Na witrynie można obeznać się z mapą, dokładnym projektem a także ceną domów umieszczonych przy ulicy Romantycznej. Jeżeli kogoś interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Wówczas otrzyma osobisty projekt razem z kosztorysem.

Można również decydować się na zakup wybudowanych domów do sprzedaży. Kupujący może liczyć na to, że Locus Home będzie zajmować się załatwieniem formalności. Po stronie firmy zapewnione są również wszystkie surowce na plac budowy. Locus Home ma na swoim koncie wykonanie domów dla deweloperów, jak i realizowała własne inwestycje budowlane w najpiękniejszych punktach powiatu żywieckiego oraz bielskiego. Nie ma konieczności obawiać się, że coś będzie wykonane niewłaściwie. Locus Home wyróżniają spore standardy, kiedy chodzi o budowę domów jednorodzinnych, ale też wielorodzinnych na posesji kontrahenta do stanu pod klucz.

Dodaj komentarz