Profesjonalne usługi w zakresie księgowości w Krakowie

Wyspecjalizowane usługi księgowej w Krakowie proponuje wykwalifikowana księgowa Justyna Mąkosa. Prowadzi ona firmę Account Trees już od piętnastu lat, wobec czego w branży księgowość kraków jest ceniona. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem pełnej księgowości, ale jej specjalizacją jest również obsługa kadrowo – płacowa. Dla zainteresowanych oferowany jest najwyższy standard obsługi księgowej, abstrahując od tego, czy chodzi o mniejsze, jednorazowe zlecenia, lub też o systematyczną obsługę księgową.

Księgowość jest nie tylko zawodem ekspertki, lecz też jej zamiłowaniem. I z tego względu wszystkie zlecenia traktuje priorytetowo. Poza uzupełnianiem dokumentów, księgowa reprezentuje firmy przed organami podatkowymi i Urzędem Skarbowym, a także w trakcie kontroli. Rzetelna pomoc jest zapewniona, ponieważ Justyna Mąkosa stale podwyższa własne kwalifikacje.

Klienci mogą oczekiwać poprowadzenia księgowości wzorcowo, na najwyższym poziomie. Wszystko bazuje na wyznacznikach skarbowych a także prawa. Ekspertka ma na uwadze bieżące aktualizacje i niczego nie pominie. Ma ona ubezpieczenie OC, co jest dodatkowym zabezpieczeniem dla interesantów. W dodatku, ma też certyfikat księgowy C.I.K. nr 76609. To w całości sprawia, że można spodziewać się świadczeń na wysokim poziomie.

Opłaca się zaznajomić się z opinią wszystkich zleceniodawców, by nabrać przekonania, że właśnie do takiego biura opłaca się kierować. Oferta świadczeń księgowych w tym miejscu obejmuje: pełną księgowość, obsługę kadrowo – płacową, zarządzanie podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, księgowość wspólnot mieszkaniowych oraz książkę przychodów i rozchodów. Udostępnione świadczenia są precyzyjnie opisane na stronie internetowej. Dlatego przyszli klienci szybko orientują się, czego się spodziewać. Strona www specjalistki od księgowości jest opracowana bardzo szczegółowo, a więc można obeznać się z systemem rozliczania a także wysłać zapytanie do właścicielki krakowskiego biura księgowego. Dostępne są także eksperckie artykuły, poszerzające wiedzę z obrębu księgowości.

Opinie od was

Dodaj komentarz