Profesjonalne usługi w zakresie gięcia blach różnego rozmiaru

Grupa Wiss pośród licznych usług świadczy także te związane z gięciem blachy. Rzetelne usługi w obrębie gięcia blach różnego typu są zrealizowane precyzyjnie oraz o czasie, ze względu na to, że firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Z tego powodu opłaca się rozpocząć współpracę z firmą, telefonując lub wysyłając formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem strony internetowej. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko wykonywana jest przy zastosowaniu nowoczesnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi dwieście dwadzieścia ton. Naciski te pozwalają zgiąć blachy do 10 mm grubości a także trzech m szerokości.

Kwalifikacje pracowników Wiss i dysponowanie innowacyjnym sprzętem pozwalą na zginanie blach o wyjątkowo różnych kształtach. Wysoka jakość oraz dokładność gięcia zapewniona jest zarówno przy realizacji zleceń większych, małoseryjnych, jak i pierwowzorów. Gięcie części następuje z precyzją do 0,1 milimetra, ze 100% powtarzalnością. Kąty można natomiast korygować poprzez dogięcie. Na witrynie Wiss można sprawdzić przykładowe portfolio i nabrać przekonania, że w branży gięcia blach Wiss jest bezkonkurencyjny.

Zginarki krawędziowe zrobią przewidywane czynności bezbłędnie, a obsługują je wykwalifikowani operatorzy. Spora baza wykorzystanych dodatków umożliwia wszechstronność i elastyczne zastosowania. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, czy twardość blachy, bo technicy używają do prac bezdotykowych mierników laserowych. Wykonana w Wiss obróbka plastyczna metali jest szybka, staranna i gwarantuje najwyższą seryjność. Jest to nie tylko efektywne, lecz też opłacalne. Użyta przez specjalistów technika ma szczególne znaczenie w wypadku zaplanowania powtarzalności kompletnego procesu, kiedy to dąży się do uzyskania dużej serii identycznychpodzespołów przy niewielkim koszcie za 1 element. Uniwersalna metoda używana jest na cieńszych, jak i na grubych blachach.

Dodaj komentarz