Profesjonalne oraz wszechstronne usługi szklarzy na terenie Wrocławia

Wybrane propozycje od firmy Instaglass są atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne. Zachęcają do tego, aby korzystać z oferty wskazanego zakładu. Ściany Szklane za każdym razem wykonywane są w dostosowaniu do potrzeb klientów, co również jest ważne. Często klienci decydują się na ściany ze szkła, gdyż wyglądają one bardzo wykwintnie. Są wykonane ze szkła GSL, co też wpływa na ich trwałość. Ścianki szklane skutecznie rozdzielają od siebie konkretne pomieszczenia, tak samo w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Równocześnie, ich design oddziałuje na zachowanie sporej przestrzeni. W Instaglass wykonywane są również parawany szklane, zwykle w oparciu o indywidualne wyznaczniki.

Szklane parawany sprawdzą się w pomieszczeniach kąpielowych albo w łazienkach. Znacznie częściej parawany stosowane w wannach zastępują kabiny prysznicowe. Dużą sławą cieszą się panele szklane, przeznaczone do jadalni. Są one wodoodporne oraz odporne na plamy. Jednocześnie, są także bardzo wytrzymałe. To idealna alternatywa dla tradycyjnie stosowanych płytek. Ze względu na to, że są one wykonane ze szkła hartowanego, mają większą odporność na rysy oraz na uszkodzenia różnego rodzaju.

Panele do kuchni obrobione są dowolnie wybieranymi wzorami, by stuprocentowo dostosowały się do konkretnego pomieszczenia. Zamawiający z katalogu dobierają również balustrady szklane, balkonowe i na schody. Za każdym razem wyglądają one tak, jakby szkło zostało złączone z podstawą. Wykonane są z bezpiecznego laminowanego szkła hartowanego. Balustrady udostępnione są w różnych rozmiarach i grubościach, od dwunastu do 20 milimetrów. Są mocne i bezpieczne, ze względu na zastosowanie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass wykonywane jest także specjalne szkło: chroniące przed włamaniami, ciepłochronne, dźwiękochłonne, ognioodporne, przeciwsłoneczne, w większych rozmiarach, hartowane, laminowane lub wykonywane przy zastosowaniu metody dającej finalnie szkło płaskie.

Dodaj komentarz