Profesjonalna kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Iwonę Cebo – Kubiczek

Renomowana kancelaria adwokacka zarządzana przez adwokat Iwonę Cebo – Kubiczek oferuje usługi we wszystkich dyscyplinach: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, a także edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście adwokatki z Dąbrowy Górniczej wpływa na dobrą opinię o jej kancelarii. Oferta prawnych wystosowana jest do klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

Dwudziestoletnie doświadczenie Iwony Cebo – Kubiczek daje klientom gwarancję, że perfekcyjnie będzie ich reprezentowała. Jej kancelaria nawiązuje współpracę z renomowanymi kancelariami na całym świecie, a więc kiedy konkretną sprawę należy rozwiązać w innym państwie, to Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomagać. Klienci indywidualni zgłaszający się do kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, pomoc w przygotowaniu treści wielu umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

Wiedzą, że adwokat dąbrowa górnicza zajmie się wszystkim wzorcowo. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pomoc w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy o udzielanie odszkodowań oraz ściąganie zobowiązań finansowych. Adwokatka z Dąbrowy Górniczej stale się dokształca. Dlatego wachlarz jej usług jest bogatszy niż w wypadku innych ekspertów prawa. Poza klientami indywidualnymi z usług chętnie korzystają przedsiębiorcy. Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek opiera się na wysokich standardach.

Firmy korzystają często z systematycznej obsługi prawnej. W jej katalog wchodzi: opracowywanie umów oraz opinii prawnych, opracowanie reguł dystrybucji albo o świadczeniu usług, poradnictwo z obrębu prawa pracy, sporządzenie kontraktów menadżerskich, sporządzanie umów o zakazie konkurencji, wystosowanie regulaminów pracowniczych i regulaminów wynagradzania, opracowanie aktów wewnętrznych w przedsiębiorstwie, negocjacje z klientami biznesowymi oraz reprezentowanie w sądzie.

Dodaj komentarz