Profesjonalista dzięki jakiemu można umieścić witrynę firmową na najwyższej pozycji wyników poszukiwań

Ekspert dzięki jakiemu można zamieścić stronę firmy na górze rezultatów wyszukiwania, a więc Kris Gomula to osoba, która wszystkie zlecenia przeprowadza kompleksowo. Powyższy ekspert Search Engine Optimization oraz Search Engine Marketing zajmuje się optymalizacją a także pozycjonowaniem już od 12 lat. Jest to Polak, posługujący się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim nad wyraz zręcznie. Dlatego też może realizować zlecenia dla zleceniodawców z wielu krajów. Agencia SEO wykorzystuje z góry znane zasady SEO, ale też zadba o to, by być na bieżąco z bieżącymi wzorcami online, typowymi dla konkretnych krajów. Reklama w wyszukiwarkach, system reklamowy Google, UX, a także CRO – oto tematy wokół jakich specjalista na co dzień zrealizuje swoje usługi.

Zrobienie użytku z usług SEO jest inwestycją długoterminową, jaka da dużo korzyści dla progresu określonej firmy. Co ważne, nie ma w takim wypadku znaczenia, czy oferuje ona usługi stacjonarnie, czy w sieci. Każdemu przedsiębiorcy musi bowiem zależeć na tym, żeby się promować. Jeden specjalista SEO potrafi w większym stopniu skoncentrować się na promocji konkretnej witryny. I od Krisa Gomuli można spodziewać się dokładnie zindywidualizowanego podejścia a także indywidualnej wyceny. Po wstępnych konsultacjach oraz zrobionym monitoringu już można będzie podjąć decyzje odnośnie tego, jak ma prezentować się kampania SEO oraz co jest na danej stronie do poprawy.

Ekspert zaczyna od przeanalizowania budowy strony: tego w jaki sposób ogólnie wygląda, jak poszczególne podstrony łączą się razem, co się na nich znajduje. W odróżnieniu do innych agencji Search Engine Optimization, Kris Gomula sprawdza też, co jest istotne na stronie jaka reprezentuje konkretną branżę a także jak wyglądają witryny konkurencji, szczególnie mające podobny zasięg lokalny. Po audycie wszystkich czynników zleceniodawcy będzie przedłożona indywidualna kampania optymalizacji i pozycjonowania. Przykładowo, wszystko będzie przystosowane do przeglądarek w Santiago de Chile.

Dodaj komentarz