Praktyczne umeblowanie kuchenne na indywidualne zamówienie

Użyteczne umeblowanie do kuchni na indywidualne zamówienie robi zakład Smok z Lublina. Projekt bazuje na dwóch ważnych wyznacznikach: kwestiach estetycznych odpowiadających gustom klientów oraz nieskrępowanej pracy w trakcie wykonywania różnych czynności w kuchni. Jak wiadomo, w kuchni można spędzać sporo czasu i szykuje się posiłki. Z tego względu, powierzchnia w niej musi być optymalnie zaplanowana. Dodatkowo, niemałą uwagę kieruje się także na prezentację umeblowania kuchennego, bo znacznie częściej kuchnie są otwarte na salon.

W trakcie ustalania projektu bierze się pod wzgląd: wygląd i ilość szafek, kolory frontów, jak i rozmieszczenie określonych elementów mebli kuchennych. Po konsultacji z klientami stworzona jest wizualizacja jadalni, a po jej zaakceptowaniu może być zrealizowane zlecenie. Poza atutami estetycznymi uwzględnione są: komfort pracowania w trakcie gotowania, przestrzeń do przetrzymywania osprzętu agd, akcesoriów kuchennych oraz jedzenia, przystosowana do liczby osób mieszkających w danym domu, uwzględnienie rozwiązań systemowych jakimi są szuflady samodomykające, lub otwierane do góry fronty.

Poprzez spersonalizowanie projektu można cieszyć się przez długi czas doskonale wyglądającą kuchnią. Na witrynie firmy Smok, pod domeną http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ można sprawdzić przykładowe projekty mebli do kuchni, wskazujące na dobre imię zakładu meblarskiego.

Produkując meble do kuchni szkicownicy i stolarze kierują się ich ergonomią. Na skutek tego, nie ma mowy o skrępowaniu ruchów przy szykowaniu potraw. Jadalnia zostaje wydzielona na strefy: przechowywania, zmywania, gotowania i pieczenia, przygotowywania, miejsca na zapasy. Każdorazowo brane pod uwagę są: rozmiar konkretnej jadalni, a także tymczasowe nawyki zleceniodawców. Jakość wykonania stolarki meblowej jest wysoka, czyli można mieć pewność, że z kuchni będzie się korzystało przez długi czas. Klient ma wpływ na to, w jaki sposób wygląda zamówienie, między innymi dopasowując akcesoria dodatkowe, stosowane w meblach.

Dodaj komentarz