Praktyczne pojemniki na piasek i sól

Funkcjonalne pojemniki na piasek oraz sól sprzedaje ECI. Skrzynie tego typu sprawdzają się w licznych branżach, tam gdzie przechowywany jest albo wykorzystywany na co dzień piasek. Pojemniki dla klientów mogą zostać wykonane w wielu wybarwieniach, zarówno typowych, jak i dopasowanych bezpośrednio do konkretnej marki. W dodatku, w wybranych pojemnikach można stosować przegrody tam, gdzie potrzebne jest rozdzielenie piasku od soli lub materiału wykorzystywanego do oddzielania cieczy i oleju od soli albo piachu.

W niektórych pojemnikach mogą również być uwzględniane otwory do przekazywania piasku, pozwalające na jego pobieranie łopatą, bez potrzeby otwierania całego pojemnika. Na wszystkie wózki transportowe i magazynowe Europejskie Centrum Innowacyjne udzieli 5 lat gwarancji. Zastosowanie podanych pojemników jest kompleksowe. Przede wszystkim, ich rolą jest przechowanie oraz dystrybucja piasku, soli lub sorbentów. Pojemniki takie ustawione są na ulicach, chodnikach oraz na parkingach. Pojemniki mogą być używane tam, gdzie panuje większy ruch pieszych, przykładowo na: podwórkach, przystankach autobusowych, przystankach tramwajowych, parkingach, a także w pobliżu punktów sprzedaży, przychodni lekarskich, podwórek, szpitali oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

Wszystkie pojemniki na piasek oraz sól wykorzystywane są także do przetrzymywania sorbentu, stosowanego standardowo jako pochłaniacz rozlanych substancji chemicznych do jakich zalicza się ropa naftowa lub paliwa. Z tego względu pojemniki te można wykorzystywać bez problemu na stacjach paliw. Klienci, którzy chcą zakupić hurtową liczbę, muszą kontaktować się z działem obsługi klienta, by doprecyzować swoje zlecenie. Można chociażby do wszystkich pojemników dokupić części dodatkowe jakimi są: zamki, zasuwy lub specjalne miejsca na łopatę. ECI wie o tym, że kupujący mogą mieć różne potrzeby, a więc poszerza propozycję sprzedażową. I dlatego dobrze będzie złożyć zamówienie na użyteczne pojemniki u tego producenta.

Dodaj komentarz