Powiązany z pielęgnacją twarzy trend, bazujący na innowacyjnych technologiach

Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach to gabinet, w którym można skorzystać z licznych zabiegów kosmetologicznych. Wlicza się do nich także oczyszczenie wodorowe twarzy. Jest to pielęgnacyjny hit, bazujący na unowocześnionych technologiach. W zaprezentowanym gabinecie oczyszczanie wodorowe twarzy wykonywane jest przez specjalistów, dlatego nie trzeba się obawiać, że cokolwiek zostanie nieodpowiednio wykonane. Efektywny i stuprocentowo bezpieczny zabieg połączył w sobie: głębokie oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację oraz oddziaływanie anti – aging. Do zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy używa się bezawaryjnego urządzenia, pozwalającego na indywidualne przystosowanie kuracji i substancji aktywnych, zneutralizowanie niekompletnych atomów tlenowych, a także złuszczanie wygasłych warstw epidermy.

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry daje efekty takie jak mikrodermabrazja wodna, infuzja, zastosowanie ultradźwięków i zastosowanie prądów o częstotliwości radiowej jednocześnie. Należy wobec tego stwierdzić, że to spora zmiana w dziedzinie kosmetyki. Nowoczesny zabieg oczyszczenia twarzy pozwala na głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząstek aktywnego wodoru, jakie niszczą niekompletne atomy tlenowe. To doprowadza do powstania korzystnie oddziałującej wody i tlenu. Bezinwazyjna technika jest bezpieczna dla skóry, co też jest ważne. Skóra będzie perfekcyjnie oczyszczana, odświeżona, zdrowa i zregenerowana. Dogłębne oczyszczenie będzie także bardzo ważne w przypadku osób jakie zmagają się z chorobami skóry.

Mogą one albowiem spodziewać się efektów łagodzących i stabilizujących. Dodatkowo, zagwarantowane będą: wyeliminowanie niekorzystnych niekompletnych atomów tlenowych, znormalizowanie kolorytu skóry, poprawa jędrności skóry, dotlenienie warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem, oczyszczenie porów, złuszczanie nieaktywnych warstw naskórka, załagodzenie stanu zapalnego, wyregulowania wytwarzania się łoju skórnego, zredukowanie przebarwień, stymulacja pojawienia się włókien kolagenowych, zwiększanie przemiany skóry. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy dedykowany jest zwłaszcza cerze ze skłonnością do trądziku, cerze naczynkowej a także skórze podatnej na różne czynniki.

Dodaj komentarz