Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek

Obsługa przedsiębiorstw w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek jest sprawna i opiera się na wysokich standardach. Przedsiębiorstwa mogą przede wszystkim korzystać z bieżącej obsługi prawnej. Obejmuje ona: opracowywanie umów i opinii prawnych, opracowywanie ogólnych reguł sprzedaży lub o oferowaniu usług, doradztwo z obrębu prawa pracowniczego, sporządzenie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, wystosowanie regulaminów pracy oraz regulaminów dotyczących wynagrodzenia, sporządzanie aktów wewnętrznych w firmie, prowadzenie negocjacji z klientami biznesowymi, reprezentowanie w postępowaniu sądowym.

Dlatego, w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza świadczenia podanej ekspertki traktowane są jako wszechstronne. Pomoc poszerzona jest także o prawo handlowe, w zakresie problematyki do jakiej zaliczają się: utworzenie spółek, przekształcenia oraz likwidowanie spółek, odpowiedzialność cywilna i karna członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, wystosowanie aktów wewnętrznych, opracowanie oraz opiniowanie umów a także tematy z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego. Firmy zdecydowani są też na pomoc Iwony Cebo – Kubiczek dotyczące prawa administracyjnego i podatkowego.

Kancelaria gwarantuje im w takiej sytuacji: reprezentowanie przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, otrzymanie ważnych decyzji administracyjnych, sporządzanie odwołań od różnych decyzji administracji, reprezentację przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed NSA, sporządzenie odwołań od postanowień Urzędu Skarbowego, wsparcie prawne w sprawach z zakresu ordynacji podatkowej, wsparcie prawne w sprawach z zakresu gospodarki nieruchomościami, a także pomoc w sprawach dotyczących zwrotu przymusowego pozbawienia własności nieruchomości. W celu nawiązania współpracy, należy zadzwonić pod numer telefonu udostępniony na stronie kancelarii oraz umówić się na konsultację.

Opinie od was

Dodaj komentarz