Nowocześnie opracowana technika ozonowania krwi

Rekomendowana Klinika ozonoterapii w Katowicach jest miejscem do którego zgłasza się znacznie więcej osób. To efekt tego, że o wiele bardziej docenia się dobrczynne właściwości ozonu. Jest to gaz prozdrowotny, którego korzystne właściwości zostały potwierdzone przez liczne badania. Wszechstronne wykorzystanie trójcząsteczkowego tlenu pozwala wyleczyć sporo schorzeń, bez niebezpieczeństwa jakichś powikłań dla organizmu. Klinika ozonoterapii w Katowicach oferuje 6 terapii, o szerokiej płaszczyźnie zastosowania. Są to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe oraz ozonowanie wody i oliwy. Katowicka klinika wyspecjalizowana jest w poszczególnych terapiach już od wielu lat.

Ze szczegółami w temacie jej działania jak i tego, w jaki sposób odbywają się konkretne terapie można zobaczyć na witrynie internetowej podanego ośrodka. To jedna z paru placówek na Śląsku, oferująca leczenie alternatywne bazujące na terapiach ozonowych w kuracjach celowanych. Proponowane są w tym miejscu wyłącznie skuteczne formy aplikowania trójcząstkowego tlenu o najwyższej biodostępności. Na skuteczność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego oraz aż 95% ozonu. W placówce dostępnych jest 10 stanowisk leczniczych, wystosowanych dla pacjentów pokładających nadzieję w leczeniu ozonem. Skuteczność lecznicza wskazanych wcześniej terapii oceniana jest na aż 80%.

Ze względu na to, że zastosowanie terapii ozonowych jest nad wyraz wszechstronne, może być on stosowany jako celowa metoda leczenia lub jako metoda wspomagająca w licznych dolegliwościach. Zwykle zalecana jest w przypadłościach jakimi są: borelioza i jej koinfekcje, zakażenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe, cukrzyca i jej efekty uboczne, schorzenia skóry, schorzenia układu krwionośnego, choroby zapalenia stawów i tkanek miękkich, schorzenia neurologiczne a także choroby układu moczowo – płciowego. W przypadku zainteresowania propozycją katalogową warto kontaktować z pracownikami wskazanej firmy – dzwoniąc albo za pomocą formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz