Nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach Krakowa

Zalety osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, aby zakupić w tym miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie umiejscowione. W pobliżu mieszkanie zielonki funkcjonuje szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego względu to doskonała opcja dla młodych rodzin. Na stronie podany jest plan osiedla, ceny apartamentów i w tym samym czasie można również zrobić rezerwację. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są trwałe. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio ocieplone, a konstrukcje jakimi są stropy, schody, balkony i balustrady zrobiono z imponującej jakości materiałów.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu też zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe walory powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na użyteczność, ale też i na odczuwany komfort. Każda działka ogrodzona jest panelami. Udostępnione są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest przestronny i wyplantowany, a więc można się na nim relaksować. Do wybrania są 4 typy apartamentów, mające powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach zostały zaprojektowane w celu utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to spore ułatwienie i można też zamówić wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów świadczące o nowoczesności Konstelacji 2E.

Dodaj komentarz