Marka mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na odzieży oraz gadżetach reklamowych

Wykorzystanie najpopularniejszej techniki znakowania odzieży, czyli sitodruku oddziałuje na to, że propozycja usług firmy Terraprinting jest tak warta uwagi. Sitodruk jest techniką cenioną chociażby ze względu na oszczędność. Pozwoli bowiem pozyskać niskie koszty jednostkowe przy większych nakładach. Specjaliści ze wskazanej drukarni stosują do druku najwyższej jakości farby. Z tego powodu rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się wysoką solidnością. Jeżeli zamawiający ma takie wymagania, to wykorzystywane są nie tylko farby tradycyjne, ale też pozwalające na uzyskanie efektów dodatkowych, czyli zastosowany jest nadruk wypukły lub neonowy.

Sitodruk wykorzystywany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Technika sitodruku bazuje na nanoszeniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na pokryciu części otworów oraz pozostawieniu jedynie tych przez jakie powinny przechodzić farby. Każdy kolor nanoszony jest osobno, a utrwalenie nadruku ma miejsce, gdy poddawany jest on wysokiej temperaturze. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi marka Terraprinting oferuje wykonanie druku przy wykorzystaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej albo ręcznej. Eksperci z terraprinting.eu zalecają zleceniodawcom zdecydować się na sitodruk wówczas, gdy drukują oni większe nakłady, wynoszące powyżej sto sztuk z tego samego wzoru. Mało tego, propozycja usług rekomendowana jest dla klientów, którzy chcą wydrukować niewielkie nakłady, ale z wykorzystaniem 1 lub dwóch barw.

Zapewnione jest to, że kiedy komukolwiek będzie zależało na wysokiej jakości nadruku na ubraniach i gadżetach reklamowych, to sitodruk jest może to zapewnić. Wycena świadczenia w podanej drukarni wyznaczona jest indywidualnie, ze względu na to, jak utrudniona jest realizacja zlecenia. Przy kosztorysie uwzględnia się: nakład i wymiar nadruku, projekt graficzny pod względem liczby wykorzystywanych wybarwień, rozmiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po zakończeniu zamówienia widzą, że nadruk zrealizowany w zielonogórskiej firmie był doskonałą inwestycją.

Dodaj komentarz