Lekarz z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista urolog z dużym bagażem zawodowym, któremu wszyscy chorzy ufają. Przeprowadził on już setki zabiegów z zakresu urologii. Regularnie wnikliwie diagnozuje kondycję zdrowotną chorych oraz prowadzi ich leczenie.

Bez przerwy rozszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie obawia się wdrożyć innowacyjnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zajrzeć na witrynę internetową jego gabinetu, by sprawdzić, czym precyzyjnie się będzie zajmować i jakie ma uprawnienia.

Można również wirtualnie albo telefonicznie wpisać się na wizytę. Każdy, kto potrzebuje rzetelnej diagnostyki albo chce podejmować leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może skontaktować się ze specjalistą za pośrednictwem witryny internetowej. Po pierwszej konsultacji specjalista wyznacza przyszłościowy harmonogram leczenia i decyduje, czy podejmowane zostanie gabinet urologiczny, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy z pacjentów jest potraktowany indywidualnie, co pozwala dopasować efektywne techniki leczenia.

Lekarz systematycznie udziela pacjentom informacji na temat ich kondycji zdrowotnej oraz o tym, jakie będą kolejne etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro pacjenta, niezależnie od tego, z jaką chorobą konkretna osoba się zgłosi.

Specjalista doskonale wie o tym, że niektóre schorzenia mogą wywoływać dyskomfort u chorych i dlatego cechuje go empatyczne nastawienie. W ARCHEUS przyjęci są pacjenci z chorobami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddawani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Chorzy wpisują się także na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję fuzyjna.

Dodaj komentarz