Kompleksowe usługi w biurze rachunkowym Irys

Skrupulatnie przeprowadzane świadczenia w biurze rachunkowym Irys są domeną takiego miejsca. Do głównych świadczeń, z których zrobią użytek przedsiębiorcy wliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie pracowników i płac, poprowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg wpływów i wydatków, poprowadzenie ksiąg podatków oraz rozliczeń podatkowych, sporządzanie oraz przesyłanie oświadczeń do ZUS, wykonywanie i przesyłanie oświadczeń do Urzędu Skarbowego.

Biuro rachunkowe Żyrardów prowadzi pełną księgowość bardzo szczegółowo, każdorazowo opierając się na zapisach prawnych. Tak samo, obsługa kadr i płac jest bez zarzutów. Prowadzenie spraw osobowych pracowników bazuje na: analizowanie rynku pracowniczego, przeprowadzaniu rekrutacji, zawieraniu umów o pracę, rozliczaniu dni wolnych od pracy, prowadzeniu kartotek pracownika, kierowaniu na regularne badania lekarskie, przeprowadzaniu zadań związanych z ustaniem albo rozwiązaniem stosunku pracowniczej, wystawianiu świadectw pracowniczych, poprowadzeniu aktualnej obsługi kadr pracowników.

Doświadczeni księgowi wypisują oświadczenia, służą poradą w obszarze prawa pracowniczego, wykonują dokumentację związaną ze zgłoszeniem do ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują świadczenia socjalne, a także wysyłają do ZUS deklaracje rozliczeniowe, jak i prowadzą rozliczenia PFRON. Obsługa podatków jest tak samo wszechstronna, wobec czego w zakładzie nie będzie pominięty żaden obowiązek z zakresu podatków. Współpracując z biurem rachunkowym Irys przedsiębiorca nie zapomni o żadnym obowiązku podatkowym w firmie.

Sprawy księgowe będą poprowadzone na wysokim poziomie. Popularne w województwie mazowieckim biuro rachunkowe jakie zajmuje się kompletną obsługą księgowości dla firm i spółek zakres zleceń w każdym przypadku dopasowuje do prywatnych oczekiwań klientów. To świadczy o wysokim poziomie świadczeń.

Dodaj komentarz