Jak dbać o cerę? Zabiegi odmładzające dla każdej kobiety

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które doskonale wpływają na kondycję skóry wykonywane są w Centrum Estetica przez doświadczonych kosmetologów oraz dermatologów. Pacjentki uzyskują także zapewnienie, że wszystko będzie zrobione przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Do zabiegów takich zaliczają się między innymi mezoterapia igłowa wrocław o jakich realizacji klientka dowiaduje się już w trakcie pierwszej konsultacji. W znajdującej się we Wrocławiu placówce wykonuje się zamykanie naczynek innowacyjną techniką VeinWave.

Urządzenie to bardzo dobrze usunie zauważalne, pęknięte lub rozszerzone naczynka. Co ważne, efekty są bezpieczne, bezzwłoczne oraz utrzymują się przez długi czas. Naczynka mogą zostać usuwane z twarzy, nóg, ramion, a także innych części ciała. VeinWave wykorzystuje proces termokoagulacji, a więc dostarczania adekwatnej dawki energii o dużej częstotliwości. W rezultacie, naczynia krwionośne podgrzewają się, zamykają oraz znikną. Zabieg trwa około kwadrans. Natomiast, zabieg mezoterapii igłowej polega bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę mniejszych dawek specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli przeciwstarzeniowych, kompleksów witamin, mieszanek na podstawie medycznego kwasu hialuronowego.

Zawartość mieszanki uzależniona jest zawsze od wymagań danego klienta. Specjalnie zaprojektowane mikroigły podawane w skórę pobudzają naturalne procesy regeneracji, rewitalizują ją, odmłodzą oraz nawilżą. Ilość zrobionych zabiegów mezoterapii igłowej zależy od stanu skóry pacjenta. Klientki z bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, przebarwieniami, rozstępami mogą zrobić użytek z Dermapenu, nowocześnie opracowanego urządzenia jaki stymuluje procesy metaboliczne, odnowę i produkcję kolagenu. Dermapen niezastąpiony jest w przypadkach jakimi są: likwidacja przebarwień, redukcja blizn po trądziku i po oparzeniach, redukowanie rozstępów, poprawa elastyczności skóry, zauważalne odmłodzenie skóry, leczenie łysienia, stymulowanie produkowania kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Dodaj komentarz