Innowacyjnie wykonane elektrobębny przeznaczone do wykonywania czynności lżejszych

Innowacyjnie wykonane elektrobębny dedykowane do realizowania czynności lekkich sprzedaje dystrybutor Hard – met. Jest to dystrybutor wielu sprawdzonych producentów, a więc można spodziewać się, że propozycja z takiego zakresu będzie świetnie wystosowana.

Przedstawione pod adresem elektrobęben hard-met.pl wyznaczone są do transportu lekkich i często pakowanych już produktów. Często pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich szczelna powłoka powoduje, że elementy takie nad wyraz dobrze mogą sprawdzić się w transporcie tych materiałów, jakie domagają się utrzymania czystości. Wskazane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w licznych dziedzinach przemysłowych. Jako wydajny podzespół taśm przenośnikowych osiągają nawet 98% sprawności. Jest to efektem projektu elektrobębnów, gwarantujących niskie straty powiązane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 oraz IP67, co sugeruje iż będą uodpornione na wpływ czynników takich jak: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, czy tłuszcze. Ze względu na to, że zaoferowane elektrobębny są zaprojektowane ergonomicznie, nie zajmą nazbyt dużo miejsca.

Z tego względu, kiedy ktokolwiek w magazynie nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to wskazane podzespoły będą dla niego doskonałym rozwiązaniem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza obudowę jest bowiem puszka elektryczna lub przewód. Szczelna budowa elektrobębnów oferowanych w Hard – met eliminuje też konieczność dokupienia dodatkowych elementów. Elektrobębny można umyć pod ciśnieniem i nie bać ich zniszczenia. Bardzo dobrze będą nadawały się do wykorzystania w przemyśle spożywczym, ze względu na wykonanie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Klient w czasie złożenia zamówienia może personalizować typ pokrycia elektrobębna, żeby mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w takich okolicznościach, w jakich będzie używany. W zależności od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać zrobione z przekładniami polimerowymi, z aluminium lub ze stali. Katalogi produktów udostępnione są na stronie dystrybutora.

Dodaj komentarz