Firma oferująca bezproblemowe i bezpieczne przeprowadzki

Przeprowadzki od początku do końca sprawdzane przez pracowników Od A do Z Przeprowadzki powodują, że klienci poczują się pewnie. Mają świadomość, że w przeprowadzki Warszawa ich dobytek jest bez przerwy chroniony. Kiedy więc ktoś nie ma czasu na pakowanie i rozpakowanie zawartości swojego dobytku, to poza transportem w firmie takiej może również zamawiać usługę pakowania i rozpakowywania swoich przedmiotów.

Domeną firmy są lokalne przeprowadzki w Warszawie, aczkolwiek może się ona również zajmować przeprowadzkami na terenie całego kraju. Poza zleceniami dla klientów prywatnych, zrealizowane są zlecenia dla biur, jakie zmienią własną siedzibę. Firma ta jest liderem w zakresie świadczeń z dyscyplin: lokalne przeprowadzki, przeprowadzki zagraniczne, serwis rozpakowania, przechowywanie mebli, przeprowadzki firm.

Klienci mogą liczyć na transport: mebli, obrazów, maszyn i urządzeń, pianin i fortepianów, sejfów i kas pancernych, serwerów, szaf serwerowych i systemów zasilających, a także na wywiezienie oraz utylizację starych mebli. Wykwalifikowani pracownicy wszystkie usługi realizują zgodnie z prawem. Na czas trwania przeprowadzki interesanci mogą także skorzystać z ubezpieczenia OC. Usługa przeprowadzki jest zawsze indywidualnie dopasowana do klienta.

Można wobec tego oczekiwać na przeprowadzkę standardową, a więc przewóz przygotowanych przez siebie przedmiotów, jak i chociażby na świadczenia kompleksowe, powiązane z zapakowaniem, zdemontowaniem oraz zmontowaniem mebli w miejscu docelowym. W zależności od tego, jakie przedmioty w trakcie przeprowadzki będą przewożone, dobrane są pojazdy oraz akcesoria niezbędne do zabezpieczenia majątku. Przewóz obejmuje: elementy umeblowania, przedmioty standardowego użytkowania, jak i meble antyczne, pianina, sejfy, obrazy aż po cięższe maszyny przemysłowe. Zleceniodawca ma gwarancję, że pracownicy zatroszczą się o cały jego dobytek i że w terminie wszystko będzie znajdowało się pod wskazanym adresem.

Dodaj komentarz