Doskonały drink na urlopową ochłodę – Pina Colada

Najlepszy koktajl alkoholowy na urlopową ochłodę to bezsprzecznie Pina Colada. Blog, jaki opisuje drinki z wszystkich krajów, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim więc musiał się znaleźć ten sposób przygotowania. Pod domeną https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można wyszukać dokładny sposób zrobienia Pina Colady a także zaznajomić się z historią trunku nad wyraz dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To trunek zwłaszcza sławny na Karaibach. Sławę uzyskał w pod koniec lat 70. XX wieku, za sprawą utworu The Pina Colada Song, w wykonaniu Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania koktajlu jest prosty. Można go odnaleźć na głównej liście koktajli International Bartenders Associaton. Są osoby, które do podstawowego przepisu wlewają trochę więcej rumu kokosowego, co zależy od ich kubków smakowych.

Nierzadko dodany jest też sok ananasowy, w zastępstwie cząstek owocowych. Składniki niezbędne do przygotowania Pina Colady to: czterdzieści pięć mililitrów malibu, 45 ml mleka kokosowego, 90 ml soku ananasowego, plus trzy kostki lodu. Zrobienie Pina Colady nie zajmuje nikomu sporo czasu. Należy albowiem wkładać lód do miksera i wlać konkretne składniki kolejno: rum, mleko kokosowe oraz sok z ananasa. Wszystko trzeba mieszać aż lód nie zostanie dokładnie zmiażdżony. Bez pośpiechu wlewa się cały napój bez pianki do szklanek. I wtedy jest gotowy do spożywania.

„Przecedzony ananas” to smaczny, słodki karaibski koktajl z alkoholem. Przyrządzany z jasnego rumu, trzeba podawać z lodem, plastrem cytryny, jak i plasterkiem ananasa. Ciekawsza propozycja sugeruje, że Pina Coladę podaje się w wyciętym ananasie. Żeby uzyskać delikatną wersję drinka, wszystkie części składowe dobrze będzie umieścić w blenderze. Dokładny przepis, znajdujący się na witrynie Tragos Del Mundo pozwala szybko przyszykować najlepszy koktajl alkoholowy na letnią ochłodę.

Dodaj komentarz