Dopasowanie idealnych środków ochrony indywidualnej

Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, dystrybuowane przez markę HF Safety to wyroby najwyższej jakości, zaliczające się do ŚOI. Dla kupujących udostępnione są rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. O tym, jakie dopasować produkty można doinformować się, po zapoznaniu z poszczególnymi charakterystykami na witrynie www.

Można także korzystać z porad ekspertów, którzy szczegółowo ukażą, jakie rękawice muszą mieć w danym zakładzie pracownicy. Uwzględniane są na równi wybrane stanowiska, jak i okoliczności pracy na nich pojawiające się. O tym, jak zrobić zakupy można dowiadywać się ze strony internetowej marki hfsafety.pl, co zachęca do obeznania się również z resztą asortymentu.

Rękawice ochronne zaliczają się do najczęściej stosowanych ochron osobistych. To efekt tego, że w czasie pracy to bezpośrednio ręce są najbardziej narażone na oddziaływanie różnego rodzaju niebezpiecznych czynników. Wyróżnia się rękawice zastosowane w warunkach niższego ryzyka, jakie chronią przed powierzchownym uszkodzeniem naskórka, temperaturą jaka nie przekroczy pięciuset stopni Celsjusza i przed środkami chemicznymi o niezbyt mocnym działaniu. W kolejnej podkategorii można znaleźć rękawice do wykonywania zadań przy średnim ryzyku uszkadzania. Jest także podkategoria jaka obejmuje rękawice zastosowane w okolicznościach wysokiego niebezpieczeństwa wystąpienia poważnego uszkodzenia.

Rękawice można podzielić też pod względem materiału wykonania oraz dostosowuje na takiej podstawie do konkretnego środowiska zatrudnienia. Poza rękawicami oferowane są także wyroby z kategorii: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz wyroby z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. HS Safety specjalizuje się też w dystrybuowaniu maszyn z ŚOI. Są one wdrożone w dyscyplinach jakimi są: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa oraz sektor BHP.

Dodaj komentarz