Dokładnie opracowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju uroczystości

Propozycja cenowa budząca zaciekawienie zleceniodawców, którzy zamierzają korzystać z fotoluster została opracowana przez firmę Fotobu.pl nad wyraz solidne. Dlatego zleceniodawcy są świadomi, że natychmiastowo mogą zrobić użytek z rozwiązań dzięki jakim ich impreza będzie wyjątkowa, a na dodatek w doskonałej cenie. Zleceniodawcy mogą wybierać w ramach fotolustro cena cztery zestawy: Max, Premium, Standard a także Basic. Są one dokładnie zaznaczone wraz z kosztami na stronie online. Cena zmienia się wraz z tym, czy ktoś chciałby korzystać z usług dodatkowych.

W dodatku, zamawiający mogą decydować się na to, by korzystać ze specjalnie przygotowanego zestawu na wesela. Wtedy otrzymują 10% taniej na kompletne zamówienie. Mało tego, że Narzeczeni oszczędzają pieniądze, to mogą również zaoszczędzić trochę czasu, bo nie muszą szukać trzech usługodawców, lecz spisują umowę z jednym. Kompleksowe świadczenia obejmują: kamerzystę z obsługą drona w gratisie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, napis LOVE, plus opcję skorzystania z ręcznie zrobionych zaproszeń, spersonalizowanej księgi gości, winietek oraz ozdób.

Państwo Młodzi bardzo to doceniają, ponieważ rzeczywiście uzyskają harmonijną wizję u jednego zleceniodawcy. W dodatku, osobiście zadecydują czy na weselu chcieliby korzystać z klasycznej fotobudki, czy może z fotolustra, a więc oryginalnego zwierciadła wykonującego wystrzałowe fotografie. Fotolustro będzie nie tylko idealnym rozwiązaniem na zabawę weselną, lecz też będzie dekoracją eventu. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z zestawów można dobierać inne rozwiązania. Są to: wcześniejsze rozstawienie fotolustra, skorzystanie z dodatkowej godziny frajdy, zrobienie ręcznie ozdobionej przez pracowników Księgi Gości oraz wykonanie
wyjątkowego, spersonalizowanego tła dla fotolustra na zamówienie. To dowodzi, że firma Fotobu.pl troszczy się o wszystkich zleceniodawców.

Dodaj komentarz